top of page

אני והמים

הסיפור שלי עם הזכוכית התחיל בשנת 2015, עבדתי כמנהלת אירועים של קייטרינג מאוד מצליח, עבדתי קשה, המון שעות, הרבה סטרס, טבחים עצבניים, כלות לחוצות, מלצרים שמאחרים ואני באמצע.
ברגע אחד לקראת סוף עונת החתונות התפוטרתי (כן כן, שבשמחה גדולה זה הגיע משני הצדדים), איחרתי לשיחת ההתפטרות - פיטורים כי עצרתי בחנות כלי עבודה וקניתי לי צעצוע חדש. רציתי לחרוט על עץ, דמיינתי איך זה יראה, בסוף הפגישה מיהרתי הביתה כדי לראות מה הכלי הזה עושה.. לצערי או לשמחתי העץ לא הגיב כמו שציפיתי וזה שלח אותי לבדוק את האינטראקציה עם חומרים נוספים, ברגע אחד הגעתי לזכוכית וישר הרגשתי שיש שם משהו מיוחד, שונה, מעניין.
באותו זמן אחותי סיפרה לי על מחקר של מדען יפני בשם - מאסארו אימוטו אשר בדק את ההשפעה של מילים, מוזיקה ותמונות על מים, הוא גילה צורות סימטריות מופלאות ומאנדלות בצורות שונות שנוצרות מהמילים הטובות וכאוס שלם במילים השליליות.
באותו רגע משהו חדש נפתח בתוכי, בתודעה וביצירה שנבעה ממני.
זה המקום לכתוב שמעולם לא עסקתי בציור לפני כן, לא חשבתי שאתעסק באומנות כשאהיה גדולה מכיוון שזה מעולם לא היה חלק מתחומי העניין שלי.
הייתי רגע לפני שנת לימודי נגרות אינטנסיביים. חשבתי שאני אהיה נגרית ותוך כדי השנה הזו העמקתי ויצרתי עוד ועוד עם הזכוכית, למדתי 5 ימים בשבוע, מ8 בבוקר עד שלוש בצהריים, ובכנות - רק חיכיתי לרגע שאגיע הביתה כדי שאוכל לשבת ולחרוט, ככה העסק שלי מים חיים נולד.

 
 
 
 
 
 
 
 
לימים העסק התפתח, חרטתי על כלי שתייה- כוסות, ספלים, בקבוקים וקנקנים. לקוחות היו מזמינים מתנות מקוריות בעיצוב אישי, עם הקדשה, מילה, ציור, סמלים, פתחתי חנות- סטודיו בפרדס חנה, מצאתי את עצמי חורטת מבוקר ועד לילה, בין לבין למדתי והעמקתי בתוך עולם הטיפול וברגע אחד סגרתי הכל וטסתי ל10 חודשים למסע בארה"ב ומקסיקו. כשחזרתי לארץ חשבתי שלא אחזור לחרוט ואשאר רק בתחומי הקליניקה, אבל מסתבר שזה חלק בלתי נפרד ממני, ושאחת מהאיכויות החזקות שלי היא לחבר בין הרוח לאדמה, בין השמיימי לגשמי.

כיום אני גרה בהרי הכרמל, בבית אקולוגי ומיוחד קרוב ליער (בו גם נערכת הסדנה) ואני מזמינה אתכם לחווייה ייחודית בביתי, בסדנה אישית / זוגית לחרוט בעצמכם על ספלים בעיצובכם האישי.

אני והמים

מבעד לזכוכית

הסדנאות של מבעד לזכוכית הן שילוב של הנאה, כיף, יצירה, למידה ועיצוב! 

בכל סדנה המשתתפים מקבלים:

  • ספלי זכוכית בעיצוב אישי מעשה ידכם

  • התנסות בכלי עבודה חשמליים

  • הפעלת חושי העיצוב והיצירה שלכם

  • חוויה כיפית של יצירה אישית

סדנת הבית של מבעד לזכוכית

IMG_20201205_111532.jpg

סדנה שתוסיף שיק וסטייל לכוסות הקפה שלכם ותשאיר אתכם עם חוויה ותחביב חדש!

בסדנה בת שלוש שעות תלמדו איך אפשר לקשט את כוסות הזכוכית שלנו, תכירו אומנות יוצאת דופן מסוגה בה כל אחד יתנסה בחריטה על זכוכית, וכל משתתף יעצב את זוג הספלים שלו. אם אתם אוהבים שיש לכם את כוס הקפה שלכם זה בדיוק בשבילכם.

מבוגר- 350 ש"ח

ילד- 280 ש"ח

*ניתן להגיע לבד ועד שישה אנשים.

סדנה זוגית לעיצוב כוסות הקפה שלכם

סדנת מלכים המשלבת מלאכת יד, יצירה וארוחת בוקר!

הסדנה הזוגית ייחודית בשל ארוחת הבוקר המוצעת תוצרת ביתית, אורגנית ומגוונת!

אחרי שהבטן תהיה מלאה ושמחה תלמדו איך אפשר לקשט את כוסות הזכוכית שלכם, תכירו אומנות יוצאת דופן מסוגה בה כל אחד יתנסה בחריטה על זכוכית, ויעצב את זוג הספלים שלו.

850 ש"ח לזוג כולל הכל.

IMG_20210512_095832.jpg

סדנה משפחתית

סדנה מקוצרת לכל המשפחה 

IMG_20210717_131322.jpg

זמן משפחתי מהנה המשלב יצירה, עיצוב וחריטה.

גם במשפחות הכי טובות יש כאלה שישמחו שיהיה להם ספל משלהם ושאף אחד לא ישתמש בו.

בסדנה בת שעתיים בה כל משתתף מכין ספל אחד.

מבוגר- 300 ש"ח 

ילד - 220 ש"ח

*אין צורך בניסיון קודם, גם ״ידיים שמאליות״ יכולות להצליח
**הסדנאות מיועדות מגיל 11 ומעלה

סדנאות
תודה על פנייתך!

השאירו פרטים ואחזור אליכם

bottom of page